شکر در سختی

من به این خیلی خیلی اعتقاد دارم که ما آدمها برای این توی این زندگی هستیم که تجربه هایی به دست بیاریم و بتونیم خودمون رو بسازیم که به حقیقت بزرگ و خدایی بودن برسیم. 

متاسفانه چند روزی با بدخلقی ریـیسم رو به رو شدم. خیلی ناراحت کننده بود رفتارش و کاملا بی دلیل طوری که همکارهام از رفتارش با من خیلی تعجب کردند. توی راه برگشت به خونه همینطور که غمبرک گرفته بودم با خودم فکر کردم که چه خوبه که همچین آدم بدی توی زندگی من هست، چون میتونم اینطوری راحتتر به این حقیقت برسم که خیلی از اونایی که من توی زندگیم تا الان داشتم، و فکر میکردم که بی محبتند در واقع نیستند و من توی قضاوتم راجع به اونها خیلی زیاد اشتباه کردم.

مهربونی، لطف و مهمتر از همه احترام، چیزهایی هست که توی 3 روز سر کار رفتن یاد گرفتم که هیچوقت از کسی دریغ نکنم. انشاالله بتونم بدیهام رو تو حق بقیه جبران کنم و یادگار خوبی از خودم توی این زندگی به جا بذارم.

 

خدا رو شکر،خدا رو شکر،خدا رو شکر

/ 5 نظر / 10 بازدید
مهدی

همیشه دلتنگی ام را در دریای آغوش تو ریختم ، عجیب این دریا معجزه می کند ! تمام غم را می بلعد و باز آرام آرام است دریای لاجوردی من ، خدای من .

جیمی

سلام وبت قشنگه خیلی لطفا به وب من هم بیا نظر بدی ghatipati.20r.ir تورو خدابیاین ونظر بدین من با تبادل لینک موافقم اگه دوست داشتی ایمیلمو می بینی یه ایمیل بزن راستی اینم انجمن ماست اینم ادرسشfghatipati.20r.ir عضو شی یعنی دلت میاد دل ما نوجونارو که یه امید داریم بگیری بازدید کنندهی همیشگی جیمی

نگار

الهی موفق باشی مریمی <3

ماهان

زندگی جیره ی مختصریست مثل یک فنجان چای و کنارش عشق است مثل یک حبه ی قند زندگی را با عشق نوش جان باید کرد